Garážové brány

GARÁŽOVÉ BRÁNY

59bbfa650df11a79be88

Tiché 
Pri sekcionálnych bránach používame revolučný systém pre zníženie hlučnosti chodu brány až o 15 decibelov. V držiakoch koliesok sú integrované nylónové púzdra, ktoré vymedzujú priamy dotyk osky kolieska s držiakom, čo zabezpečuje zníženú hlučnosť. Kolieska brány sú z upraveného pogumovaného materiálu, ktorý pri dotyku s koľajnicou znižuje trenie a hlučnosť. Motory na brány sú štandardne vybavené remeňovou koľajnicou, ktorá minimalizuje hlučnosť chodu motora.

Bezpečné
Všetky sekcionálne brány sú vybavené bezpečnostnými poistkami pre prípad pretrhnutia pružín a oceľových lán. Motory sú vybavené inteligentným snímaním prekážky pod bránou – v prípade ak brána narazí na prekážku, motor to rozpozná, bránu zastaví a zabezpečí otvorenie brány.

Spoľahlivé
Ponúkame garážové brány vlastnej výroby a tým si stojíme za kvalitou našich produktov, čo dokazuje certifikát kvality procesu výroby ISO 9001:2008. Brány sú vo výrobe pravidelne testované a podliehajú inováciám, čo nás posúva k neustálemu zlepšovaniu kvality výrobkov a služieb.